Тобі, Нетішине:
«Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»
Станом на 09.30 год. 04 грудня на території Нетішинської міської ОТГ 24 особи із числа хворих знаходиться на стаціонарному лікуванні, 330 осіб із числа хворих – на самоізоляції.
За добу зареєстровано 31 новий випадок захворювання на COVID-19. Лабораторні дослідження тривають.
З початку поширення хвороби у Нетішинській міській ОТГ у 1333 осіб (у тому числі 60 дітей, 384 працівників ВП ХАЕС, 43 медпрацівників) лабораторно підтверджено захворювання на COVID-19. З них: 968 – одужали, 11 – летальні випадки.
За інформацією Центру ПМСД м.Нетішин, на території Нетішинської міської ОТГ знаходиться 846 осіб на самоізоляції.
Вчергове закликаємо дотримуватися правил карантину! Будьте здорові!