Тобі, Нетішине:
«Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»
Станом на 10.00 год. 08 грудня на території Нетішинської міської ОТГ 16 осіб із числа хворих знаходиться на стаціонарному лікуванні, 305 осіб із числа хворих – на самоізоляції.
За добу зареєстровано 3 нових випадки захворювання на COVID-19. Лабораторні дослідження тривають.
З початку поширення хвороби у Нетішинській міській ОТГ у 1397 осіб (у тому числі 64 дітей, 408 працівників ВП ХАЕС, 44 медпрацівників) лабораторно підтверджено захворювання на COVID-19. З них: 1065 – одужали, 11 – летальні випадки.
За інформацією Центру ПМСД м.Нетішин, на території Нетішинської міської ОТГ знаходиться 813 осіб на самоізоляції.
Вчергове закликаємо дотримуватися правил карантину! Будьте здорові!