Тобі, Нетішине:
«Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»
Станом на 10.30 год. 30 листопада на території Нетішинської міської ОТГ 29 осіб із числа хворих знаходиться на стаціонарному лікуванні, 302 особи із числа хворих – на самоізоляції.
За добу не зареєстровано нових випадків захворювання на COVID-19. Лабораторні дослідження тривають.
З початку поширення хвороби у Нетішинській міській ОТГ у 1200 осіб (у тому числі 51 дитини, 353 працівників ВП ХАЕС, 36 медпрацівників) лабораторно підтверджено захворювання на COVID-19. З них: 860 – одужали, 9 – летальні випадки.
За інформацією Центру ПМСД м.Нетішин, на території Нетішинської міської ОТГ знаходиться 914 осіб на самоізоляції.
Вчергове закликаємо дотримуватися правил карантину! Будьте здорові!