Тобі, Нетішине:
«Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»
Станом на 9.30 год. 12 червня на території Нетішинської міської ОТГ у 69 осіб (у тому числі 15 дітей, 16 працівників ВП ХАЕС, 2 медпрацівники) лабораторно підтверджено захворювання на COVID-19. З них: 63 - одужало, 1 – летальний випадок.
З числа хворих 5 осіб – на самоізоляції.
За минулу добу зареєстровано 1 новий випадок захворювання на COVID-19. Лабораторні дослідження тривають. Результати повідомлятимемо протягом дня.
За інформацією Центру ПМСД м.Нетішин, на території Нетішинської міської ОТГ знаходиться 59 осіб на самоізоляції, 1 - на обсервації. На сьогодні завершився період самоізоляції у 734 осіб.
Дотримуйтесь правил карантину! Будьте здорові!