Тобі, Нетішине:
«Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»
Станом на 10.00 год. 9 квітня на території Нетішинської міської ТГ 40 осіб із числа хворих знаходиться на стаціонарному лікуванні, 189 осіб із числа хворих – на самоізоляції.
За добу зареєстровано 18 нових випадків захворювання на COVID-19. Лабораторні дослідження тривають.
З початку поширення хвороби у Нетішинській міській ТГ у 2604 особи (у тому числі 117 дітей, 745 працівників ВП ХАЕС, 80 медичних працівники) лабораторно підтверджено захворювання на COVID-19. З них: 2362 – одужали, 32 – летальні випадки.
За інформацією Центру ПМСД м.Нетішин, на території Нетішинської міської ТГ знаходиться 400 осіб на самоізоляції.
Вчергове закликаємо дотримуватися правил карантину! Будьте здорові!