Тобі, Нетішине:
«Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»
Станом на 09.30 год. 15 квітня на території Нетішинської міської ТГ 46 осіб із числа хворих знаходиться на стаціонарному лікуванні, 186 осіб із числа хворих – на самоізоляції.
За добу зареєстровано 40 нових випадків захворювання на COVID-19. Лабораторні дослідження тривають.
З початку поширення хвороби у Нетішинській міській ТГ у 2735 осіб (у тому числі 121 дитина, 762 працівники ВП ХАЕС, 83 медичних працівники) лабораторно підтверджено захворювання на COVID-19. З них: 2471 – одужали, 33 – летальні випадки.
За інформацією Центру ПМСД м.Нетішин, на території Нетішинської міської ТГ знаходиться 396 осіб на самоізоляції.
Вчергове закликаємо дотримуватися правил карантину! Будьте здорові!