Тобі, Нетішине:
«Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»
Станом на 09.00 год. 30 квітня на території Нетішинської міської ТГ 26 осіб із числа хворих знаходиться на стаціонарному лікуванні, 86 осіб із числа хворих – на самоізоляції.
За добу зареєстровано 10 нових випадків захворювання на COVID-19. Лабораторні дослідження тривають.
З початку поширення хвороби у Нетішинській міській ТГ у 2906 осіб (у тому числі 126 дітей, 799 працівників ВП ХАЕС, 84 медичних працівники) лабораторно підтверджено захворювання на COVID-19. З них: 2761– одужали, 34 – летальні випадки.
За інформацією Центру ПМСД м.Нетішин, на території Нетішинської міської ТГ знаходиться 200 осіб на самоізоляції.
Вчергове закликаємо дотримуватися правил карантину! Будьте здорові!