Тобі, Нетішине:
«Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»
Станом на 11.00 год. 31 травня на території Нетішинської міської ТГ 5 осіб із числа хворих знаходиться на стаціонарному лікуванні, 13 осіб із числа хворих – на самоізоляції.
За добу не зареєстровано нових випадків захворювання на COVID-19. Лабораторні дослідження тривають.
З початку поширення хвороби у Нетішинській міській ТГ у 3017 осіб (у тому числі 130 дітей, 826 працівників ВП ХАЕС, 84 медичних працівники) лабораторно підтверджено захворювання на COVID-19. З них: 2963 – одужали, 37 – летальні випадки.
За інформацією Центру ПМСД м.Нетішин, на території Нетішинської міської ТГ знаходиться 31 особа на самоізоляції.
Вчергове закликаємо дотримуватися правил карантину! Будьте здорові!