Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

ЗНАЙ НАШИХ!  НЕТІШИНКА МИРОСЛАВА ЄФРЕМОВА – СРІБНА ПРИЗЕРКА КУБКУ СВІТУ З КІКБОКСИНГУ

18 чер 2024

ЗНАЙ НАШИХ!
НЕТІШИНКА МИРОСЛАВА ЄФРЕМОВА – СРІБНА ПРИЗЕРКА КУБКУ СВІТУ З КІКБОКСИНГУ
Вихованка Нетішинської КДЮСШ Мирослава Єфремова здобула срібну нагороду на Кубку світу з кікбоксингу WAKO, який проходив у Будапешті з 12 по 16 червня 2024 року.
Ці змагання стали першим міжнародним стартом для талановитої спортсменки, де вона продемонструвала високу майстерність, здобувши титул срібної призерки. Її тренер, Марина Чужмарова, зіграла важливу роль у підготовці Мирослави, допомагаючи нетішинці досягнути професійного рівня та повірити у власні сили.
Завдяки зусиллям Мирослави та її тренера, збірна України увійшла до трійки лідерів серед п'ятдесяти країн, що брали участь у турнірі.
Наступним не менш важливим випробуванням для юної нетішинки стане Чемпіонат світу з кікбоксингу, який відбудеться в серпні цього року.
Пишаємося! Бажаємо успіхів в досягненні нових висот!