Тобі, Нетішине:
«Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»
Сьогодні, 14 березня, в Україні вшановують сміливих і рішучих. Тих, хто не чекав наказу , а добровільно став на захист Вітчизни за покликом свого серця. Сьогодні день справжніх патріотів, людей, які свідомо, за покликом серця, у важкий для країни час стали на захист суверенітету та територіальної цілісності Батьківщини.
Саме цього дня у 2014 році 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону…Нині добровольці знову на передовій повномасштабної війни. Вони стоять насмерть заради перемоги над російським ворогом.
У День українського добровольця, з метою вшанування мужності та героїзму захисників, свободи і незалежності України, нетішинська громадськість поклала квіти до пам’ятного знаку Героям Вітчизни.
Подяку і шану воїнам-добровольцям за незламність, самопожертву, відвагу, безмежну любов до Батьківшини висловили заступник міського голови Василь Мисько, доброволець Василь Войцеховський та військовий капелан Павло Хведорук.
Відділ з організаційних питань