![](newss/2018/08/_Startuye_drugiy_sezon_konkursu_Yaskravi_diti_Ukrayini__1_2018_08_17_12_23_06.png)
Юних талановитих вокалістів з різних куточків області запрошують до участі у конкурсі «Яскраві діти України». Другий рік поспіль на Хмельниччині грандіозне дійство проходитиме за сприяння народного депутат України Сергія Лабазюка та фінансовій підтримці його благодійного фонду «Ми поруч». Відбіркові тури стартують 4-го вересня. На учасників конкурсу очікує безліч сюрпризів та подарунків від організаторів, спілкування із відомими артистами та головний приз – можливість потрапити на супершоу в Києві, де боротиметься за право представляти Україну на Міжнародному фестивалі «SanremoJunior2018» в Італії. Грандіозний фінал обласного відбору відбудеться вже 14 жовтня в театрі ім. Старицького за участю зіркових гостей та компетентного журі!