Тобі, Нетішине:
«Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»
Шановні мешканці будинків № 21, 23, 25, 27 по вул. Набережна!
У четвер, 4 липня 2019р., о 17.30, ви матимете змогу поспілкуватись з міським головою Олександром Супрунюком.
На зустрічі будуть присутні заступники міського голови, представники управління соціального захисту населення виконкому, комунальних підприємств міської ради: «Благоустрій» та «ЖКО».
Обговорюватимуться проблеми життєдіяльності міста та перспективи його розвитку. Кожен бажаючий зможе задати різного роду запитання, озвучити проблеми, висловити свої пропозиції.
Місце зустрічі: дворова територія.
Виконавчий комітет Нетішинської міської ради