З 24 СЕРПНЯ НЕТІШИН У «ЖОВТІЙ» ЗОНІ
Шановні мешканці Нетішинської міської ОТГ!
Доводимо до вашого відома, що на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулось 20 серпня в м. Києві, було затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.
За останні два тижні 14 регіонів України перевищили рівень захворюваності нових випадків на 100 тисяч населення. Тому рішенням Державної комісії з питань ТЕБ та НС встановлено 14 «червоних» зон, 75 – «помаранчевих», 106 – «жовтих».
Щодо Хмельницької області, то на окремих її територіях встановлено «жовтий» рівень. Це в Хмельницькому, Нетішині, Славуті та у Білогірському, Волочиському, Красилівському, Летичівському, Новоушицькому, Славутському, Старосинявському районах.
Новий розподіл на рівні почне діяти з понеділка, 24 серпня. Епідемічні рівні встановлюються на 14 днів.
Виконавчий комітет Нетішинської міської ради