ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ СІЛ СТАРИЙ КРИВИН ТА НОВИЙ КРИВИН!
Нормативними актами, відповідно до яких призначаються та виплачуються державні допомоги, субсидії та пільги, передбачено, що в територіальній громаді, в якій утворено виконавчі органи сільської, селищної, міської ради, заяви з необхідними документами приймаються уповноваженими посадовими особами виконавчого органу сільської селищної, міської ради територіальної громади та передаються відповідному органу соціального захисту населення.
В черговий раз доводимо до відома, що для отримання державних допомог, субсидій та пільг, які призначаються Славутським районним управлінням соціального захисту населення, заяви з необхідними документами приймаються адміністратором ЦНАПу села Кривин. Заяви Славутським районним управлінням соціального захисту населення заяви не приймаються.
За додатковою інформацією звертайтесь по телефону 7-31-64.
Виконавчий комітет Нетішинської міської ради