ШТАБ З ЛІКВІДАЦІЇ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ НЕТІШИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОТГ ІНФОРМУЄ (28.08.2020)
Станом на 10.00 год. 28 серпня на території Нетішинської міської ОТГ 8 осіб із числа хворих знаходиться на лікуванні у Славутській ЦРЛ, 19 осіб із числа хворих знаходиться на самоізоляції.
За добу зареєстровано 7 нових випадів захворювання на COVID-19. Лабораторні дослідження тривають.
З початку поширення хвороби у Нетішинській міській ОТГ у 116 осіб (у тому числі 19 дітей, 33 працівники ВП ХАЕС, 3 медпрацівники) лабораторно підтверджено захворювання на COVID-19. З них: 88 - одужало, 1 – летальний випадок.
За інформацією Центру ПМСД м.Нетішин, на території Нетішинської міської ОТГ знаходиться 106 осіб на самоізоляції. На сьогодні завершився період самоізоляції у 1140 осіб.
Вчергове закликаємо дотримуватися правил карантину! Будьте здорові!