Усіх жителів зон спостереження АЕС, в порушення Конституції України, хочуть позбавити законних прав на пільги, бо з 01 січня 2021 року припинили діяти пільгові тарифи для населення за спожиту електричну енергію.
Шановні колеги!
Ми маємо спільну проблему, яка нас нажаль об’єднує.
Усіх жителів зон спостереження АЕС, в порушення Конституції України, хочуть позбавити законних прав на пільги, бо з 01 січня 2021 року припинили діяти пільгові тарифи для населення за спожиту електричну енергію.
Для повернення наших прав пропонуємо Вашим громадам долучитися і підтримати електронну петицію від 05.01.2021 № 22/1 11158 до Президента України, яка передбачає відновлення прав населення, що проживає в 30-ти кілометровій зоні атомних електростанцій, а саме пільгу на оплату електричної енергії за тарифом у розмірі 70 % від рівня діючого тарифу для відповідної групи населення, та відновити пільги з оплати за спожиту електричну енергію.
За 15 днів січня петиція набрала понад 16 000 голосів із 25 000 необхідних для розгляду електронної петиції в особливому порядку Президентом України.
Пропоную разом відстоювати інтереси мешканців та долучитися до нашої ініціативи у створенні місцевої асоціації громад зон спостереження АЕС. (Проект рішення Нікопольської міської ради «Про ініціювання створення місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація громад зон спостереження АЕС»)
Додаткову інформацію з цих питань Ви можете отримати за телефоном 050-612-13- 00 та на офіційному сайті Нікопольської міської ради.
Лише разом ми зможемо захистити інтереси наших громад!
ОЛЕКСАНДР САЮК