18.04.2026 08:08
ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ НЕТІШИНСЬКОЇ ГРОМАДИ!
Священнослужителі нашої громади звертаються з проханням до відвідувачів місць поховань у поминальні дні: після вшанування, будь ласка, не залишайте на могилах паски, цукерки та інші продукти.
На кладовищах, після освяти могил священниками, буде організовано їхній збір. Згодом вся зібрана їжа буде роздана нужденним або пожертвувана на благодійність. Такий вчинок вважається доброю справою за упокій душі померлого.
Відділ інформаційної діяльності
Поділитись
Дізнайтеся також
23/06/2026
ДО ВІДОМА НАСЕЛЕННЯ
23/06/2026
ДОБРО, ЯКЕ ОБ’ЄДНУЄ
Усі новини