22.04.2026 14:44
РАЗОМ ВШАНУЄМО ПАМʼЯТЬ ПРО ЧОРНОБИЛЬ
Шановна громадо!
У неділю, 26 квітня, у День памʼяті аварії на Чорнобильській АЕС, о 13.00, відбудеться покладання квітів до пам’ятника жертвам Чорнобильської катастрофи.
Запрошуємо усіх небайдужих долучитися та разом вшанувати памʼять.
Виконавчий комітет
Поділитись
Дізнайтеся також
23/06/2026
ДО ВІДОМА НАСЕЛЕННЯ
23/06/2026
ДОБРО, ЯКЕ ОБ’ЄДНУЄ
Усі новини