27.04.2026 08:06
ТИША В ГРОМАДІ - СПІЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
Працівниками відділення поліції №2 Шепетівського РУП ГУНП в Хмельницькій області було організовано зустріч із водіями мотоциклів.
Під час спілкування правоохоронці наголосили на необхідності дотримання тиші у нічний час, зокрема недопущення надмірного шуму від роботи двигунів. Такі порушення створюють дискомфорт для мешканців громади, особливо в період дії комендантської години.
Закликаємо водіїв бути свідомими та відповідальними, поважати спокій жителів і дотримуватися встановлених правил.
Тиша вночі - це про взаємоповагу, безпеку та турботу про громаду.
Відділ інформаційної діяльності
Поділитись
Дізнайтеся також
23/06/2026
ДО ВІДОМА НАСЕЛЕННЯ
23/06/2026
ДОБРО, ЯКЕ ОБ’ЄДНУЄ
Усі новини