29.05.2026 08:12
НЕТІШИНСЬКИЙ ЦНАП БЕЗ БАРʼЄРІВ
З 25 травня в Україні триває національний тиждень безбар’єрності. Ця ініціатива покликана нагадати, що комфортний і доступний простір має бути для кожного.
У Нетішинському центрі надання адміністративних послуг продовжують впроваджувати рішення, які роблять отримання послуг зручнішим та доступнішим для всіх мешканців громади.
У приміщенні ЦНАПу облаштовано:
тактильну плитку для орієнтування людей з порушеннями зору;
інформаційні позначки та елементи зі шрифтом Брайля.
Для батьків із маленькими дітьми передбачено пеленальний столик. А також створено умови для комфортного перебування людей з інвалідністю та маломобільних груп населення.
Безбар’єрність - це не лише про інфраструктуру. Це про людяність, повагу, рівні можливості та турботу про кожного мешканця громади.
Відділ інформаційної діяльності
Поділитись
Дізнайтеся також
25/06/2026
ПОСМЕРТНА НАГОРОДА ЗА МУЖНІСТЬ
24/06/2026
Скринінг здоров'я 40+
24/06/2026
Перевірте свою декларацію з лікарем!
Усі новини