01.06.2026 10:58
ПЕРЕВІРЕНО УМОВИ ДЛЯ ЛІТНЬОГО ВІДПОЧИНКУ ДІТЕЙ
Відсьогодні у трьох загальноосвітніх закладах освіти нашої громади розпочинають роботу пришкільні табори. Протягом 14 днів діти матимуть можливість цікаво, змістовно та безпечно провести частину літніх канікул, знайти нових друзів, взяти участь у творчих, спортивних та пізнавальних заходах.
Напередодні старту роботи таборів комісія під головуванням заступника міського голови Василя Миська здійснила перевірку готовності закладів освіти. Особливу увагу було приділено питанням безпеки, організації дозвілля, санітарним умовам, харчуванню та створенню комфортного середовища для дітей.
У перевірці взяв участь секретар Нетішинської міської ради Іван Романюк, який ознайомився з умовами перебування дітей, поспілкувався з керівництвом закладів, оглянув приміщення й території таборів.
Відділ інформаційної діяльності
Поділитись
Дізнайтеся також
25/06/2026
ПОСМЕРТНА НАГОРОДА ЗА МУЖНІСТЬ
24/06/2026
Скринінг здоров'я 40+
24/06/2026
Перевірте свою декларацію з лікарем!
Усі новини